Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA"   Poleć znajomemu    
         english     pobierz     linki     napisz     kontakt     home        

YMCA Europe Festival 2013
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2006-11-06
Spotkanie Komitetu Wykonawczego EAY w Krakowie
Od 1 do 6 listopada trwało w Krakowie spotkanie Komitetu Wykonawczego Europejskiego Aliansu YMCA’s (www.eay.org) oraz grupy roboczej zajmującej się rozwojem programowym naszej organizacji. W tym czasie odbyło się też spotkanie dwóch "grup polowych" Białoruś i Rosja. W skład tych zespołów wchodzą przedstawiciele YMCA z krajów Europy, USA, Azji.

Do Krakowa przyjechało ponad 45 osób, reprezentujących Komitet Wykonawczy Europejskiego Aliansu YMCA’s, grupę roboczą zajmującą się rozwojem programowym naszej organizacji, oraz dwóch "grup polowych" Białoruś i Rosja. W skład tych zespołów wchodzili przedstawiciele YMCA z kilkunastu krajów Europy i USA.

W sobotni wieczór goście odwiedzili krakowskie Ognisko YMCA. Zostali oni powitani przez Adama Goncerza, Prezesa Rady Krajowej Polskiej YMCA. W trakcie spotkania goście wysłuchali koncertu fortepianowego i skrzypcowego w wykonaniu dziesięcioletnich artystek Aleksandry Byrskiej (fortepian) i Małgorzaty Szumiec (skrzypce), uczniów krakowskiej Szkoły Muzycznej im. I.J.Paderewskiego, następnie goście obejrzeli dwie prezentacje multimedialne: "Polska YMCA" oraz "Akcja Lato w Krakowie 2006" przedstawione przez Rafała Kusę, Tadeusza Milewskiego i Jana Bajgera . Spotkanie zakończono koncertem jazzowym; Robert Cichoń i Marek Krupa (saksofon) grali utwory jazzowe z lat 30, czemu towarzyszył pokaz multimedialny YMedia.

Spotkanie oraz rozmowy nt. współpracy programowej i organizacyjnej kontynuowane były podczas uroczystej kolacji w znanym krakowskim lokalu "Miód i Wino - Hawełka".

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
 
Obozy YMCA - nasza oferta
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miło¶ników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie

Związek Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA"
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu